Andrew Maxwell

Vystupuje v angličtině
andrew maxwell

Andrew Maxwell

Vystupuje v angličtině
twitter-icon facebook-icon youtube-icon email-icon

Biography

Andrew Maxwell je více než obyčejný stand up komik. Je známý také jako komentátor, sociolog, který se angažuje v politice. Svou vášeň v mluvení na veřejnosti zřejmě zdědil po svých dvou dědečcích, kteří byli pastory.Ve své show se vydává na misi za osvobození duše pomocí síly humoru.

 

Diváci ho milují pro jeho rázný a pohotový způsob, s jakým tématizuje diskutabilní a tabuizovaná témata ve společnosti. Jeho široké spektrum témat oslovuje širokou masu diváků a slibuje zajímavou cestu bouřlivým světem podle Andrewa Maxwella.

 

V roce 2004 slavil na Edinburském festivalu velký úspěch se svou show This is My Hour,ve které se zabýval otázkou: „Co byste řekli a dělali, kdybyste zjistili, že máte pouze jednu hodinu života.“ Vyzýval diváky k boji se svým strachem a nabádal je, aby na své obavy pohlíželi pozitivně.

 

Sebejistá artikulace nejaktuálnějších společenských témat podtržená inteligentním a mladistvým šarmem je zárukou obzvláště atraktivního a intimního zážitku. Jeho živá vystoupení dosahují konstantně vysoké kvality a byla dokonce oceněna cenou Bank of Scotland Herald Engel.

 

Maxwell vyrůstal v severní části Dublinu s názvem Kilbarrack, kde se natáčel film The Commitments a kde chodil Bono do školy. Vyrůstal v protestantské rodině, kterých v této čtvrti nebylo mnoho. Navíc pouze jeho rodina byla ochotná přijímat do rodiny na krátkodobé pobyty studentky z Afriky. Maxwell měl tak dobrou možnost poznat odlišná náboženství a proniknout do mezinárodní politiky. Tyto zkušenosti promítá i do svých vystoupení.

All session by Andrew Maxwell

Sólo vystoupení Andrew Maxwella

12 Nov 2016
20:00 - 22:30
Mosaic House
THIS SHOW IS SOLD OUT | TOTO PŘEDSTAVENÍ JE VYPRODÁNO | DIESE VORSTELLUNG IST AUSVERKAUFT