Carly Smallman

Vystupuje v angličtině
carly smallman

Carly Smallman

Vystupuje v angličtině
twitter-icon facebook-icon youtube-icon email-icon

Biography

Carly Smallman zpívá vtipné písničky. Narodila se v roce 1985, svou kariéru na poli stand up comedie začala však až v roce 2009. Její specifický styl obsahuje dvě roviny. Její show obsahuje na jedné straně pohoršující až skandální nepřístojnosti, na druhé straně však působí velmi sympatickým, upřímným dojmem. Díky tomu se Carly zařadila mezi špičku svého oboru v londýnských klubech. Za svou kariéru měla možnost vystupovat na báječných místech po celém na světě, např. v místech jako je Banana Cabaret, The Covent Garden Comedy Club, Spank, Amused Moose Soho a Comedy Camp.

 

V roce 2010 obsadila druhé místo v bedfordské soutěži ve stand up comedy (Bedford New Comedian) jako objev roku a v témže roce postoupila do semifinále soutěže Laughing Horse. V roce 2009 byla v prestižní soutěži Amused Moose Comedy Awards prohlášena za žhavou filmovou hvězdu. Ve stejném roce se pak dostala do užší nominace na Musical Comedy Awards. Nedávno se objevila v Show Roba Brydona (BBC2). Brzy ji diváci mohou spatřit v pořadu The Top Fifty Plastic Surgery Shockers (E4), ve kterém kritizuje slavnější osobnosti než je ona sama. Carly je také druhou účinkující v pořadu You’re Not the One po boku Luisy Omielan. Její show s názvem A Guide to Love and Dating byla krátce po uveřejnění v programu na Edinburském festivalu ihned vyprodána. Do haly se zkrátka více lidí nevešlo.

 

Carly se těší obrovskému úspěchu také jako improvizátor. Byla jednou z originálních hereckých členů v šesté sérii seriálu Smash pod názvem Fringe. Scény ze společného života byly v recenzích Time Out prohlášeny jako „velmi vtipné, neotřelé a neuvěřitelně kreativní“.

 

„Prvotřídní výkon…vtipné, neotřelé neuvěřitelně kreativní.“ - Time Out

 

Carly se věnuje také divadelní režii. Podílela se na divadelních inscenacích jako např. Bouře (The Tempests), Pohádky bratří Grimmů nebo The Florists, Fugue States, Feet and Girl, You’ll Be A Woman Soon. Na posledně jmenované inscenaci spolupracovala s divadlem Millennium Forum Theater v irském Derry. Carly se občas objevuje na stanici ONFM’s během fotbalových zápasů.

All session by Carly Smallman

Marcel Lucont & přátelé

06 Nov 2016
18:00 - 19:30
Mosaic House

Gareth Berliner & přátelé

07 Nov 2016
20:00 - 21:30
Kino Mat
THIS SHOW IS SOLD OUT | TOTO PŘEDSTAVENÍ JE VYPRODÁNO | DIESE VORSTELLUNG IST AUSVERKAUFT