Christian Schulte-Loh

Vystupuje v angličtině a němčině
christian schulte loh

Christian Schulte-Loh

Vystupuje v angličtině a němčině
twitter-icon facebook-icon email-icon

Biography

Zpravidla není dobré znamení, když se na jevišti zjeví Němec. Téměř vždy to skončí řečmi, jak ovládnout svět, nebo europopulistickými parolami. V obou případech to však vzbuzuje strach napříč generacemi. Zároveň to posloužilo vzniku mnoha klišé o Němcích. Známým příkladem je tvrzení, že Němci nejsou vtipní, tedy přinejmenším ne záměrně.

 

Christian se rozhodl již v útlém věku, že tento stereotyp vyvrátí. V roce 2002 vystoupil poprvé v angličtině se svou show v rámci open mic představení v Belgii. Poté se vydal na úspěšné turné se zastávkami v Belgii, Holandsku, Německu, Maďarsku, Kanadě a Velké Británii.

 

Jeho první sólové vystoupení Přestaňte se smát, jsem Němec! (originální název: Hör auf zu lachen, ich bin Deutscher!) obdrželo výborné ohlasy jak u kritiků, tak u diváků. Jeho představení na Edinburském festivalu bylo vyprodáno. V roce 2010 prezentoval na stejném festivalu své nové sólové číslo s názvem Jsem Němec, neměl bych tu být! (originální název: Ich bin Deutscher, ich sollte nicht hier sein!) a Světová komediální válka (originální název The Comedy Weltkrieg), v rámci kterého se představil jako velitel boje a moderátor v doprovodu třech dalších mezinárodně působících komiků.

 

„Jedno z nejpodvratnějších vystoupení v dějinách stand up comedy. Jeho gagy mají podivuhodnou sílu a aktuálnost.“ - The Spectator

 

Christian se pravidelně objevuje ve velkých a uznávaných klubech jak v Anglii, jako například The Comedy Store, The Soho Comedy Club, Highlight, MirthControl, tak i po celé Evropě v maďarském klubu BudSuCS (Ungarn), belgickém klubu 123ComedyClub atd.

V roce 2009 se účastnil soutěže zvané King Kong, která se konala pravidelně každý měsíc v londýnském klubu The Comedy Store, kde ihned obsadil první místo.

All session by Christian Schulte-Loh

Christian Schulte Loh & přátelé

08 Nov 2016
18:00 - 19:30
Kino Mat

Mezinárodní večer se stand-up komedií

09 Nov 2016
20:00 - 22:30
Mosaic House
THIS SHOW IS SOLD OUT | TOTO PŘEDSTAVENÍ JE VYPRODÁNO | DIESE VORSTELLUNG IST AUSVERKAUFT