Dave Thompson

Vystupuje v angličtině
dave thompson

Dave Thompson

Vystupuje v angličtině
twitter-icon youtube-icon email-icon

Biography

Dave Thompson se proslavil jako představitel postavičky Tinky Winky v dětském seriálu Teletubbies. Dále hrál v obou řadách britského sitcomového seriálu Time Gentlemen Pleasescénaristy Ala Murraye a byl obsazen do menší role ve filmové komedii Možná miláčku (originální název Maybe Baby) režiséra Bena Eltona. Dave se objevil také v celé řadě televizních show a pořadů, např. show Harryho Hilla s názvem The All New Harry Hill Show a TV Burp! Dave vystupoval také v různých rolích v show Harryho Hilla s názvem Wild Horses.

 

Dave je mezinárodně uznávaným stand up komikem a konferenciérem, který se proslavil brilantními hláškami a zvláštní povahou. Dave píše scénáře pro show Harryho Hilla TV Burp! a pro pořad The Sketch Show vysílanou na kanálu ITV. Vysílací práva na obě série pořadu The Sketch Show byla prodána televizním stanicím po celém světě, mimo jiné je koupila stanice CBS v USA.

 

„Dave Thompson má svůj osobitý styl a jedny z nejlepších hlášek vůbec.“ – The Guardin

 

Dave napsal společně s Jimem Tavarem knihu s názvem Sit Down Comedy, která byla uveřejněna v srpnu 2003. Dave píše také texty pro živá a televizní vystoupení svých hereckých kolegů, k nimž patří například Bruce Forsyth, Boothby Graffoe, Jim Tavare, John Moloney, Dominic Frisbee, Phil Davey a Tony Law.

All session by Dave Thompson

Matt Price & přátelé

04 Nov 2016
23:30 - 1:00
Mosaic House

Dave Thompson & přátelé

05 Nov 2016
20:00 - 22:30
Kino Mat
THIS SHOW IS SOLD OUT | TOTO PŘEDSTAVENÍ JE VYPRODÁNO | DIESE VORSTELLUNG IST AUSVERKAUFT