Gareth Berliner

Vystupuje v angličtině
gareth berliner

Gareth Berliner

Vystupuje v angličtině
twitter-icon facebook-icon youtube-icon email-icon

Biography

Gareth Berliner je komik, herec a autor, který platí v uměleckých kruzích za všestranného umělce. Již více jak 5 let mohou diváci ve Velké Británii navštěvovat jeho vystoupení. Gareth se proslavil svou pětiminutovou show s názvem Show Up The Creek v Greenwich.

 

Gareth ve svém vystoupení nabízí vlastní pohled na neobvyklé historky ze svého šíleného života. Před tím než se začal věnovat stand up comedy, tak si sáhl na dno a málem přišel o život. Tato životní zkušenost mu umožňuje vyprávět složité anekdoty a drsné vtipy o životě.

 

V roce 2005 využil této kombinace ve svém sólovém vystoupení GUTLESS neboli zbabělec, jehož obsah byl velmi rozsáhlý. Ve své show tématizoval jak dnešní superhrdiny, tak lidi se sebevražednými sklony. Tuto show poprvé představil na festivalu komedie v australském Melbourne a později na Edinburském festivalu, kde získala od kritiků z Metra čtyři hvězdičky. Poté ji představil na australském festivalu The Adelaide Comedy Festival a dále uváděl na korporátních akcích po celém britském království.

 

„Postrádajíce kuráž vytváří v divácích soucit až pláč, poté hlasitý smích... Hrůzné, přesto legrační představení.“ - The Telegraph

 

Gareth vystupuje společně s komediálním spolkem Abnormally Funny People, se kterým se vydal na společné turné po britských univerzitách. Jeho sólová vystoupení v londýnském divadle Soho byla vyprodána. Vystupoval také jako zkušený komik v rámci stand up show s názvem Cracking Up, kterou financoval výrobce léků NHS.

 

V uplynulém roce debutoval také jako televizní herec v britském seriálu Coronation Street, kde ztvárnil postavu Maccy. Natočil i 9 dílů, avšak na konci se v televizi odvysílaly pouze dvě epizody.

All session by Gareth Berliner

Marcel Lucont & přátelé

06 Nov 2016
18:00 - 19:30
Mosaic House

Gareth Berliner & přátelé

07 Nov 2016
20:00 - 21:30
Kino Mat
THIS SHOW IS SOLD OUT | TOTO PŘEDSTAVENÍ JE VYPRODÁNO | DIESE VORSTELLUNG IST AUSVERKAUFT