Geoff Whiting

Vystupuje v angličtině
geoff whiting

Geoff Whiting

Vystupuje v angličtině
twitter-icon facebook-icon youtube-icon email-icon

Biography

„Geoff Whiting pracuje s publikem jako horník v dole, který doluje útržky informací, které slouží jako náměty pro jeho vtipy, čímž na sebe naprosto přirozeně a s lehkostí přitahuje pozornost diváků.“ – nedělní vydání britského deníku The Independent

 

Geoff Whiting je zkušený a oblíbený konferenciér jakož i šikovný a všestranný herec, který má na svém kontě již nespočet vystoupení na festivalu v Edinburku, v televizních a rádiových pořadech a v celé řadě comedy klubů zvučných jmen ve Velké Británii. Zároveň je také vyhledávaným televizním bavičem a moderátorem. Jako jeden z mála komiků na světě měl příležitost vystupovat v kulisách impozantního Londýnského oka v rámci pořadu The One Show na kanálu BBC1. V roce 2010 prezentoval svou show jako první anglicky mluvící komik v Klubu 99 v rumunském hlavním městě Bukurešťi.

 

„Jeden z nejvtipnějších mužů Velké Británie.“ - The Radio Times

 

Letos v létě plánuje hned tři velká vystoupení, a to v New Yorku, na festivalu v irském Edinburku a v Antverpách. V uplynulém roce moderoval charitativní akci pořádanou Unicefem v londýnské mece komedie, v klubu The Comedy Store. Geoff hostoval také se svou show v londýnském klubu The Tattershall Castle nebo klubu The Comedia v Bathu. Objevil se také v show pořádaných na Maltě a Bruselu a v červnu zavítal na festivalu Guernsey Comedy. Dále vystupuje v klubech po celém světě, namátkou lze zmínit Highlight, The Comedy Club, Big Night Out a The Banana v Balhamu atd.

All session by Geoff Whiting

Workshop comedy umění s Geoffem Whitingem

04 Nov 2016
18:00 - 19:30
Mosaic House

Open mic s Geoffem Whitingem

05 Nov 2016
18:00 - 20:00
Kino Mat

PRAHAha závěrečná show

12 Nov 2016
22:30 - 01:00
Mosaic House
THIS SHOW IS SOLD OUT | TOTO PŘEDSTAVENÍ JE VYPRODÁNO | DIESE VORSTELLUNG IST AUSVERKAUFT