John Gordillo

Vystupuje v angličtině
john gordillo

John Gordillo

Vystupuje v angličtině
twitter-icon facebook-icon youtube-icon email-icon

Biography

John Gordillo je komik z Londýna, který se nyní vrátil na scénu po více než šestileté pauze. Je zároveň režisérem a autorem.

 

Mezi roky 1996 a 2000 vystupoval pravidelně v různých stand up show. Poté opustil tento žánr a podílel se na tvorbě nočních komediálních programů a talkshow The Recommended Daily Allowance (The RDA) na kanálu BBC Choice, která později narazila u šéfů BBC. Navzdory tomu se dočkal vytouženého pokračování show ve zkrácené podobě, kdy se jeho show vysílala ještě další dva roky, než došlo k přejmenování kanálu na BBC Three. John se může pochlubit celou řadou živých vystoupení, jako např. Perrier, do které byl nominovaný komikem Reginaldem D. Hunterem nebo dvěma sériemi slavné týdenní show plné gagů Ealing Live! Stál také u zrodu show Eddiho Izzarda Unrepeatable a Life at the Ambassadors, na nichž se podílel jako režisér, producent a editor. V těchto rolích působil také na kanálech BC, ITV a Channel 7. Ale ne The Office nebo něco tak opravdu zajímavého, tak přestaňme mluvit o druhořadém umělci, než to začne být smutné.

 

„Vyspělý komik, v jehož vystoupení se mísí emocionální intimita s vysoce kvalitními gagy ...“- The Guardian

 

V roce 2006 se John vrátil zpět na scénu a v roce 2007 slavil svůj druhý debut se svým stand up vystoupením na Edinburském festivalu Fringe s názvem Free John Gordillo.

 

Johnova druhá show prezentovaná na Edinburském festivalu v roce 2008 nesoucí název Divide and Conga patřila k nejlépe hodnoceným vystoupením celého festivalu. John obdržel tehdy za svůj výkon 4 a 5 hvězdiček.

All session by John Gordillo

Open mic s Johnem Gordillem

10 Nov 2016
18:00 - 19:30
Mosaic House

David Tsonos & přátelé

10 Nov 2016
20:00 - 22:30
Mosaic House

John Gordillo & přátelé

11 Nov 2016
23:30 - 01:00
Kino Mat
THIS SHOW IS SOLD OUT | TOTO PŘEDSTAVENÍ JE VYPRODÁNO | DIESE VORSTELLUNG IST AUSVERKAUFT