Joseph Wilson

Vystupuje v angličtině
joseph wilson

Joseph Wilson

Vystupuje v angličtině
twitter-icon facebook-icon youtube-icon

Biography

Joseph Wilson odstartoval svou uměleckou kariéru již v 18 letech, kdy byl objeven jeho všestranný talent se sklonem k žánru stand up komedie. Mezitím se vypracoval natolik, že se s ním v uměleckých kruzích musí počítat. Joseph může do svého životopisu uvést celou řadu profesí; stand up komik, herec, řečník, televizní bavič a moderátor, spisovatel, moderátor v rádiu.

 

Joseph Wilson je sympatický stand up komik a impresionista, který do svého vystoupení vkládá hodně energie, všeříkající řeč těla a dokonalou improvizaci, což mu zaručilo velký úspěch diváků na obou stranách oceánu, ať již v newyorském comedy klubu Caroline’s Comedy Club nebo v londýnském klubu The Comedy Store.

 

„Jeho výkon na jevišti je velmi přesvědčivý a plný energie ... bez pochyby vynikající umělecký výkon.“ - Chortle

 

Joseph je známým hercem, hrál mimo jiné v cenami ověnčeném krátkém filmu I am Ruthie Segal, Hear Me Roar (Minkie Sprio/2009/UK) spolu s Karlem Theobaldem a Debbie Chazen. Tím se mu otevřela možnost účasti na mnoha filmových festivalech, včetně kanadského filmového festivalu v Torontu (2010) a filmového festivalu židovských filmů ve Velké Británii. Své zkušenosti získané při natáčení filmu využívá pro produkci a natáčení krátkých filmů, hudebních videoklipů a dokumentárních filmů.

All session by Joseph Wilson

Mark Maier & přátelé

10 Nov 2016
23:30 - 01:00
Mosaic House

Joseph Wilson & přátelé

11 Nov 2016
20:00 - 22:00
Mosaic House
THIS SHOW IS SOLD OUT | TOTO PŘEDSTAVENÍ JE VYPRODÁNO | DIESE VORSTELLUNG IST AUSVERKAUFT