Lars Reichow

Vystupuje v němčině
lars reichow

Lars Reichow

Vystupuje v němčině
facebook-icon youtube-icon email-icon

Biography

Lars Reichow zvaný „klaviátor“ je úspěšný kabaretista, televizní moderátor a bavič. Jeho program plný inteligentního humoru, vtipů a drzosti baví fanoušky v Německu a dalších německy mluvících zemích.

 

Reichov se narodil v roce 1964 v Mainzu a již v raném dětství přišel do kontaktu s hudbou; začal s výukou hry na klavír, pozoun a kytaru. V 16 letech hrál v jazzové skupině a jen o dva roky později vyrazil na turné se známým kaberetistou Hannsem-Dieterem Hüschem.

 

V roce 1992 vystupoval se svým vlastním programem a již tehdy dokázal zaplnit velké kulturní a divadelní sály. Svou image postupně budoval ve stylu „klaviátora“. Dnes se může pochlubit celou řadou velice úspěšných kabaretních programů. Z jeho současné tvorby lze zmínit čísla To nejlepší (originální název: Das Beste) a Svoboda (originální název: Freiheit).

 

Diváci ho znají z mnoha televizních pořadů. Účinkoval mimo jiné v satirickém pořadu Mitternachtsspitzen, talk show Ottis Schlachthof, Novinky z blázince (originální název: Neues aus der Anstalt), Mainz bleibt Mainz, Kunscht, Spätschicht, vlastní show Die Lars Reichow-Show nebo Ohne Garantie. Jednou za měsíc vystupuje v rádiu na stanici SWR2, kde se ohlíží za hudebními událostmi za uplynulý měsíc (originální název: Musikalische Monatsrevue). Reichovy sloupky vycházejí pod názvem Budíček každý týden v deníku Allgemeine Zeitung Mainz. Za své pódiové programy obdržel již několik ocenění, mimo jiné mu byla udělena renomovaná cena určená pro německé umělce z malé scény, dále cena Dolního Saska nebo Berlína pro kabaretní umělce.

 

Drzý, duchaplný a občas i lehce melancholický, ale vždy se slušnou porcí slovních hříček, to vše můžeme nalézt v jeho programu. Nezáleží na tom, jestli si bere do úst Angelu Merkelovou, nebo místního politika. Lars Reichow si nebere servítky s nikým. Původ jeho myšlenek je tak rozličný jako jeho program samotný. Nechá se inspirovat událostmi v běžném životě, médiích a politice.

 

Lars Reichow je označován za nejvšestrannějšího umělce na stand-up comedy scéně. Je skutečně radost vidět jeho vystoupení na televizních obrazovkách, nebo poslouchat jeho pořady v rádiu. A co teprve být divákem a zažít naživo jeho vystoupení, to je teprve zážitek!

All session by Lars Reichow

To nejlepší od Larse Reichowa

10 Nov 2016
19:00 - 22:30
Německé Velvyslanectví
THIS SHOW IS SOLD OUT | TOTO PŘEDSTAVENÍ JE VYPRODÁNO | DIESE VORSTELLUNG IST AUSVERKAUFT