Mark Maier

Vystupuje v angličtině
mark maier

Mark Maier

Vystupuje v angličtině
twitter-icon youtube-icon email-icon

Biography

Mark Maier je talentovaný a mnohanásobně oceněný spisovatel a stand up komik, který patří mezi špičku ve svém oboru v celosvětovém měřítku.

 

Působil v klubech po celém světě; v Holandsku, Německu, Irsku, Hong Kongu, na Bahamách, v JAR, Austrálii a na Novém Zélandě. Vystupoval také v klubu The Comedy Store v Los Angeles a Caroline v New Yorku.

 

„Všestranný talent, náladový komik.“ - The Independent

 

Mark má na svém kontě celou řadu televizních vystoupení v pořadech; The Stand Up Show (BBC1), Dating The Enemy (ITV), Bring Me The Head of Light Entertainment, (CH5), Five’s Company (CH5), The World Stands Up (Paramount Comedy), Comedy Rules (SKY) & Live At Jongleurs (LWT). Hrál také ve filmu Rory Bremner, Who Else? na kanálu Channel 4 a nedávno se zhostil role v epizodě seriálu Můj hrdina (v anglickém originálu My Hero) na stanici BBC 1.

 

Mark pravidelně vystupuje s kritiky uznávanou uměleckou skupinou Comedy Store Players. Působí také jako lektor improvizační komedie v Londýně, kde založil i uměleckou skupinu Madlib, se kterou vystupuje na festivalu v Edinburku. Mark se umí velmi dobře přizpůsobit jakémukoliv publiku, a proto je velice žádaný v korporátní sféře.

All session by Mark Maier

Mark Maier & přátelé

10 Nov 2016
23:30 - 01:00
Mosaic House

Joseph Wilson & přátelé

11 Nov 2016
20:00 - 22:00
Mosaic House
THIS SHOW IS SOLD OUT | TOTO PŘEDSTAVENÍ JE VYPRODÁNO | DIESE VORSTELLUNG IST AUSVERKAUFT