Matt Price

Vystupuje v angličtině
matt price

Matt Price

Vystupuje v angličtině
twitter-icon facebook-icon youtube-icon email-icon

Biography

Matt Price pracoval v továrně na zpracování ryb a ve volném čase boxoval. Také pracoval jako neviditelný autor, tzv. ghostwriter, pro nechvalně proslulé mafiány ve Velké Británii. Matt Price je ve stand up comedy kruzích známý svými nejpodivnějšími a nejskandálnějšími historkami, které čerpá ze svého života na druhém břehu zákona. Rodák z hrabství Cornwall však diváky strhne svým zdrženlivým stylem vyprávění, do kterého vkládá hodně srdce a vřelosti, což způsobí, že se diváci smějí ve chvílích, kdy by to nikdo neočekával. Svým prostým šarmem si dokáže podmanit i to nejkomplikovanější publikum. Matt je jedním z nejoblíbenějších komiků nejen v celé Británii, nýbrž i v celosvětovém měřítku.

 

„Fenomenální vypravěč.“ - The Scotsman August

 

Jeho šedesátiminutová show plná nejpodivuhodnějších historek z jeho mafiánské minulosti nalezla kladnou odezvu i u kritiků Edinburského festivalu. V roce 2014 slavil úspěch se svým vystoupením s názvem The Maryhill Dinosaur, ve kterém ztvárnil velice působivým dojmem a procítěně psychicky nemocného muže, který se domníval, že je dinosaurus. Matt v této hře mimo jiné řešil aktuální společenské otázky; co znamená být mužem a proč nemusí být v životě na škodu, když je člověk nedůvěřivý ke svému okolí. V roce 2013 prezentoval na festivalu komedie v Edinburku svou show s názvem Turckeygate pojednávající o katastrofě s mezinárodními rezervacemi, za což obdržel i ocenění. Krátce na to však policie zahájila vyšetřování proti Mattu Pricovi a jeho uměleckým kolegům, které ač působilo vtipne až komicky mělo fatální důsledky na jejich život, neboť k nim policie přistupovala jako k mezinárodním zločincům.

 

Matt je jedním z tvůrců velice populární noci plné povídek v klubu camdenském Comedy clubu zvané Natural Born Storytellers.

All session by Matt Price

Matt Price & přátelé

04 Nov 2016
23:30 - 1:00
Mosaic House

Dave Thompson & přátelé

05 Nov 2016
20:00 - 22:30
Kino Mat
THIS SHOW IS SOLD OUT | TOTO PŘEDSTAVENÍ JE VYPRODÁNO | DIESE VORSTELLUNG IST AUSVERKAUFT