Matthew Baylis

Vystupuje v angličtině
matthew baylis

Matthew Baylis

Vystupuje v angličtině
youtube-icon

Biography

Matthew je v současné době na světovém turné se svým jedinečným programem zaměřeným na život střední třídy. Ve své show vypráví historky ze života dospívající i stárnoucí populace na „zeleném“ předměstí ve střední části Anglie.

 

Matthew se pohybuje v uměleckých kruzích stand up komedie více než půl století, a měl tak příležitost stát na jevišti se všemi velikány tohoto žánru, jakými jsou: Harry Hill, Milton Jones, Andy Parsons, Reginald D. Hunter, Kevin Bridges a mnoha dalšími. Se svou show vystupoval v klubech v Anglii, JAR, na Novém Zélandu i Austrálii. Matthew Bayliss je otcem šesti dětí, což se výrazně promítá do jeho tvorby. Vypráví vtipné historky z otcovské perspektivy, což je vděčné téma pro jakékoliv obecenstvo.

 

„Matthew Baylis, jehož směs suchého humoru a velice bystré práce s publikem, vytváří v divácích pocit, jakoby se oddávali své oblíbené neřestné aktivitě v prostředí domova.“ – The Gazette

 

Matthew se věnuje i podpoře začínáních umělců a vystupuje jako hlavní hvězda programu, tzv. headliner. Je zkušeným konferenciérem a moderátorem. Za svou kariéru působil v celé řadě klubů, moderoval velké množství charitativních nebo firemních akcí. Nedávno dokončil práci na vlastním televizním pilotním filmu, na kterém se podílel jako režisér. Matthew organizuje profesionální noční programy se stand up comedy, převáženě v regionu jižní Anglie.

All session by Matthew Baylis

Mark Maier & přátelé

10 Nov 2016
23:30 - 01:00
Mosaic House

Joseph Wilson & přátelé

11 Nov 2016
20:00 - 22:00
Mosaic House
THIS SHOW IS SOLD OUT | TOTO PŘEDSTAVENÍ JE VYPRODÁNO | DIESE VORSTELLUNG IST AUSVERKAUFT