Mnichovský kabaretní soubor Lach- & Schießgesellschaft

Vystupují v němčině
lach   schießgesellschaft

Mnichovský kabaretní soubor Lach- & Schießgesellschaft

Vystupují v němčině
facebook-icon email-icon

Biography

Ten, kdo zná polovinu nového spolku Lach & Schießgesellschaft, tedy Sebastiana Rügera a Franka Smilgiese, kteří vešli ve známost jako kabaretní duo Ulan & Bator, již s radostí vyhlíží kombinaci velice zábavného fantazírování s pokřiveným pohledem na svět s politickým nádechem, který je typický pro mnichovský soubor Lach & Schießgesellschaft.

 

Caroline Ebner pak přispívá k dílu svými neméně inteligentně zamotanými asociacemi, kterými perfektně doplňuje kabaretní a místy až absurdní pohled na svět. Již mnoho významných kabaretních spolků se mohlo pyšnit tím, že Caroline Ebner byla v jejich angažmá. Nyní našla Caroline konečně soubor svého srdce, ten jediný a pravý!!

 

Kabaretní soubor doplňuje Norbert Bürger, vystudovaný kytarista, skladatel a komik, který udává celému ansámblu tempo a zvedá jako erudovaný sbormistr satirickou morálku. V deníku Allgemeine Zeitung se po premiéře představení objevil tento komentář: „Jeho hudební dílka působí ve spojení s kritikou současných událostí velice harmonicky.“.

All session by Mnichovský kabaretní soubor Lach- & Schießgesellschaft

Jsme to zase my

08 Nov 2016
20:00 - 22:30
Kino Mat
THIS SHOW IS SOLD OUT | TOTO PŘEDSTAVENÍ JE VYPRODÁNO | DIESE VORSTELLUNG IST AUSVERKAUFT