Ryan McDonnell

Vystupuje v angličtině
ryan mcdonnell

Ryan McDonnell

Vystupuje v angličtině
twitter-icon youtube-icon email-icon

Biography

Komika Ryana McDonnella, mladíka z Belfastu, zná v jeho rodném městě snad každý. Nyní by se rád proslavil na stand up comedy scéně napříč celou Británií. Ryan vypraví svým typickým irským šarmem vtipné postřehy ze všedního života, které jsou někdy bizarní, často však velmi temné. Ryan Vás vezme na jedinečnou cestu svým světem tak, jak ho vidí on.

 

V roce 2010 Ryan debutoval se svou show v divadle Pleasance Courtyard v rámci Edinburského festivalu, se kterou se po tři týdny držel v žebříčku nejlepších festivalových vystoupení a za kterou obdržel cenu udělovanou festivalovými kritiky Apollo quality live comedy.

 

„... otevřená a inteligentní komedie.“ - The Irish Post

 

V roce 2009 skončil na druhém místě v soutěži Amused Moose Laugh Off v Edinburku a v roce 2008 byl jedním z finalistů v soutěži Magners Comedy Awards. Ryan se dále účastnil celé řady význačných akcí, namátkou lze jmenovat festival Bloom Festival On Tour v koncertních prostorách KOKO v londýnském Camdenu, kde vystupoval před více než tisíci lidmi, a Electric Picnic, kde hrál na dámských toaletách před nadšeným davem.

 

V letech 2008 a 2009 vsadil vše na jednu kartu a vystupoval jako hlavní hvězda, tvz. headliner, show v rámci doprovodného programu na Edinburském festivalu Fringe. Ryan své umění stále zdokonaluje, proto si jeho představení nenechejte ujít.

All session by Ryan McDonnell

Adrián Minkowicz & přátelé

04 Nov 2016
20:00 - 22:30
Mosaic House

Jason Patterson & přátelé

05 Nov 2016
23:30 - 01:00
Kino Mat
THIS SHOW IS SOLD OUT | TOTO PŘEDSTAVENÍ JE VYPRODÁNO | DIESE VORSTELLUNG IST AUSVERKAUFT