Tamar Broadbent

Vystupuje v angličtině
tamar broadbent

Tamar Broadbent

Vystupuje v angličtině
twitter-icon facebook-icon youtube-icon email-icon

Biography

Tamar Broadbent je na comedy scéně známá nejen v pozici komika, nýbrž i jako zpěvačka, herečka a velice úspěšná hudební textařka. Vysokoškolský titul získala na Bristolské univerzitě a navštěvovala kurzy zaměřené na řeč a drama na škole Central School of Speech and Drama. V roce 2004 byla její píseň Patrick odvysílána na rádiové stanici BBC Radio 4 v rámci pořadu Fresh From the Fringe 2014, který informoval o festivalových novinkách na festivalu Fringe v irském Edinburku.

 

V roce 2006 se Tamar probojovala do finále soutěže Amused Moose, která oceňuje vždy nejlepší a nejvtipnější ženu ve stand up comedy žánru. Mezi její poslední show patří: Glee, Outside The Box, Get Stuffed, Jongleurs, Isle of Wight Festival, Soho Comedy Club, Funhouse Comedy a Backyard Comedy Club. Tamar se objevila také v televizním pořadu Leeho Nelsona Well Funny People a The Bill and Doctors.

 

V roce 2004 se Tamar vydala na sólové turné s programem All By My Selfie se zastávkami v Londýně, na Edinburském festivalu v Irsku, v Litvě a na jaře i na australském festivalu Fringe v Adelaide. Všude, kde se objevila, se setkala s pozitivními ohlasy. V uplynulém roce se prezentovala se svým novým číslem Show Brave New Girl na Edinburském festivalu komedie Fringe. Ve své hlavě nosí již další náměty pro další vystoupení.

All session by Tamar Broadbent

Marcel Lucont & přátelé

06 Nov 2016
18:00 - 19:30
Mosaic House

Gareth Berliner & přátelé

07 Nov 2016
20:00 - 21:30
Kino Mat
THIS SHOW IS SOLD OUT | TOTO PŘEDSTAVENÍ JE VYPRODÁNO | DIESE VORSTELLUNG IST AUSVERKAUFT