Urban Priol

Vystupuje v němčině
urban priol

Urban Priol

Vystupuje v němčině
youtube-icon email-icon

Biography

Urban je jedním z nejúspěšnějších politických kabaretiérů a stand up komiků v Německu.

 

První jevištní vystoupení Urbana Priola se datují již do roku 1982. V letech 2004 až 2007 se pravidelně objevoval na televizních obrazovkách kanálu 3sat ve svém vlastním pořadu Alles muss raus (Všechno musí pryč), ve kterém poskytl prostor třem až čtyřem dalším umělcům, kteří prezentovali kabaretní čísla, beroucí si za námět aktuální politické a společenské události.

 

3. srpna 2006 odvysílala televizní stanice ZDF 45minutový sestřih z Priolova programu Täglich frisch (Denně čerstvé) v rámci seriálu letního speciálního programu věnovanému komediálním a kabaretním číslům, kdy se každý čtvrtek po dobu 7 týdnů na kanálu ZDF vysílala sólová vystoupení populárních komiků a kabaretiérů. Vedle Priola se na televizních obrazovkách objevili umělci jako Rüdiger Hoffmann, Bodo Bach, Bülent Ceylan, Dr. Eckart von Hirschhausen, Ole Lehmann nebo Ingo Oschmann.

 

3. prosince 2006 nabídl Priol jako host pořadu Menschen 2006 (Lidé roku 2006), moderovaném Johannesem B. Kernerem, rekapitulaci událostí uplynulého roku optikou zkušeného kabaretiéra. 20. ledna 2007 se objevil jako host v oblíbeném pořadu Wetten, dass ..? (Vsadíme se, že..?) na kanálu ZDF.

 

Od 16. června 2007 realizuje za podpory organizátora slavností města Aschaffenburg a na náklady tamějšího kongresového a turistického spolku dopolední program v pivním stanu.

All session by Urban Priol

Urban Priol!

07 Nov 2016
20:00 - 22:30
Mosaic House
THIS SHOW IS SOLD OUT | TOTO PŘEDSTAVENÍ JE VYPRODÁNO | DIESE VORSTELLUNG IST AUSVERKAUFT