Yianni Agisilaou

Vystupuje v angličtině
yianni agisilaou

Yianni Agisilaou

Vystupuje v angličtině
twitter-icon facebook-icon youtube-icon email-icon

Biography

Yianni vystupuje po celém světě jako hlavní hvězda večera, tzv. headliner. Jeho jazyk je ostrý jako břitva. . Yiannis dokonale ovládá improvizační techniku a vystupování na jevišti. Tato kombinace slibuje jedinečný zážitek bez ohledu na to, jak na něj diváci zaútočí. Je pravidelným účastníkem na festivalech v Edinburku a Melbourne, kde hrdě prezentuje svou šedesátiminutovou show.

 

V uměleckých kruzích uznávaný internetový portál Chortle ohodnotil Yiannisův výkon těmito slovy: „Je potřeba trocha dovednosti, abyste mohli udělat show postavenou na jednoduchých nápadech a ostré kritice společnosti, která by snesla srovnání s Woody Alenem.“

 

Určitě se vyplatí zhlédnout jeho vystoupení na akci s názvem The World Stands-Up, kterým si zasloužil potlesk ve stoje od bezmála tisícovky diváků. Moderátor Sean Meo, veterán stand up comedy, ho tehdy označil spontánně za „jednoho ze tří nejlepších umělců jeho věkové skupiny, které kdy v životě viděl“.

 

„Magická hodinka bezcitné, avšak hluboce procítěné komedie, která může působit zranitelně.“ - Chortle

 

Yianni vystupoval v mnoha televizních pořadech na kanálu ITV např. Take the Mike, ABC Raw Comedy (v Austrálii) a je tváří mediální skupiny The Dealmaker na webové stránce dealmaker.com. Má zkušenosti také s reklamou, mimo jiné s identy. Nedávno vytvořil ident pro kanál Channel 5.

 

Jeho všestrannost a schopnost bavit kultivovaným způsobem (nadávky jsou zakázány) ho dělá zajímavým především v korporátní sféře (úspěšně pracoval v mnoha oborech, např. pro fotbalové kluby, ženské organizace, školy, banky, advokátní kanceláře nebo vojenskou správu).

 

„Kouzelně inteligentní a velmi vtipný“ muž, stálo na webovém portálu Chortle. Yanni musel tvrdě pracovat, aby se dostal na vrchol, což dokládá obdivuhodný výčet jeho představení.

 

Jeho pohotový improvizační duch a další nezbytné vlastnosti pro tento typ zábavy přispěly k tomu, že se stal vyhledávaným moderátorem v comedy klubech a oblíbeným bavičem v korporátní sféře na celém světě.

All session by Yianni Agisilaou

Yianni & přátelé

11 Nov 2016
18:00 - 19:30
Kino Mat

John Gordillo & přátelé

11 Nov 2016
23:30 - 01:00
Kino Mat

Tom Toal & přátelé

12 Nov 2016
18:00 - 19:30
Kino Mat
THIS SHOW IS SOLD OUT | TOTO PŘEDSTAVENÍ JE VYPRODÁNO | DIESE VORSTELLUNG IST AUSVERKAUFT