Zoe Lyons

Vystupuje v angličtině
zoe lyons

Zoe Lyons

Vystupuje v angličtině
twitter-icon facebook-icon youtube-icon email-icon

Biography

Zoe se poprvé seznámila se žánrem stand up komedie 2003 při absolvování kurzu herectví na londýnské umělecké škole Poor School. V roce 2004 se stala vítězkou soutěže Funny Women a za svůj debut na Edinburském festivalu byla dokonce nominována na cenu objev roku v rámci soutěže if.comedy Award. V roce 2008 obdržela cenu za nejbláznivější vtip v soutěži The Fringe Award.

 

„Lyons dokáže svou zábavnou směsicí nelítostných ponížení a velice zábavných příběhů pobavit jakéhokoliv diváka.“ – The Guardian

 

Po jejím vítězství v soutěži Nivea Funny Women Award v roce 2004 se strhla obrovská vlna popularity. V tom samém roce se probojovala do finále televizního soutěžního pořadu So You Think You’re Funny Award na televizním kanálu Channel 4, čímž se zařadila mezi nejžádanější hvězdy tohoto žánru nejen v domovské Británii, nýbrž po celém světě.

 

Zoe nabízí ve svých vystoupeních nestranný pohled na život prošpikovaný mnohými absurditami, přičemž využívá standardních figur tohoto žánru pro jejich ztvárnění na jevišti, kde podává standardně vysoký výkon.

All session by Zoe Lyons

Speciální sólo vystoupení Zoe Lyons!

08 Nov 2016
20:00 - 22:30
Mosaic House
THIS SHOW IS SOLD OUT | TOTO PŘEDSTAVENÍ JE VYPRODÁNO | DIESE VORSTELLUNG IST AUSVERKAUFT