Představení v němčině

Představení v němčině

Day 1
03 Nov 2016

Bisjetzt – solo! Aneb kousek ze života Alfreda Dorfera

V satirické one man show vypráví o vlastním životě podle hesla „Moje nejlepší léta“. Dorfer nabízí pohled na svůj život z různých úhlů a hraje svou filozofickou hru se slovy plnou dvojsmyslů doplněnou precizní řečí těla.
alfred dorfer
Alfred Dorfer
Day 2
07 Nov 2016

Urban Priol!

Nenechejte si ujít speciální sólové vystoupení Urban Priola, jednoho z nejúspěšnějších politických kabaretiérů v Německu. I tento večer se objeví na pódiu se svými typickými atributy, extravagantním účesem a pestrou košilí, a bude prezentovat své komediální umění s prvky politické satiry. Zaručeně se budete bavit.
urban priol
Urban Priol
Day 3
08 Nov 2016

Jsme to zase my

Všichni čtyři kabaretiéři uštědřují se vztyčeným ukazováčkem každému chytrolínovi výchovnou lekci, při které jde selský rozum v pozdně kapitalistické éře stranou. Skauti nově vzniklého kabaretního souboru Lach & Schießgesellschaft nabízí velice originální spleť myšlenek a asociací, daleko od souhlasného pokyvování, politických parodií objasňujících současný politický mikrokosmos.
lach   schießgesellschaft
Mnichovský kabaretní soubor Lach- & Schießgesellschaft
Day 4
09 Nov 2016

Speciální sólo vystoupení Christiana Schulte-Loha

Německý komik Christian Schulte-Loh vystoupí na pódiu se svým šedesátiminutovým speciálním sólo vystoupením v mateřském jazyce. Vystoupení je v německém jazyce.
christian schulte loh
Christian Schulte-Loh
Day 5
10 Nov 2016

To nejlepší od Larse Reichowa

Podrobnější informace k vystoupení budou uveřejněna později! Navštivte naši webovou stránku znovu, nebo si objednejte náš PRAHAha Newsletter, abyste byli stále v obraze.
lars reichow
Lars Reichow

GENERAL PARTNERS

THIS SHOW IS SOLD OUT | TOTO PŘEDSTAVENÍ JE VYPRODÁNO | DIESE VORSTELLUNG IST AUSVERKAUFT