Bisjetzt – solo! Aneb kousek ze života Alfreda Dorfera

Opening Night!
03 Nov 2016
20:30 - 22:30
Kino Mat
Německy german
TOTO PŘEDSTAVENÍ JE VYPRODÁNO
alfred dorfer

Bisjetzt – solo! Aneb kousek ze života Alfreda Dorfera

Titul by se dal shrnout slovy: V satirické one-man show “bisjetzt – sólo” se Dorfer ohlíží zpět na svá “nejlepší léta”. S precizní řečí těla a kryptickým jazykem (Dorfer) ovládá filozofické hříčky.

 

Alfred Dorfer nabízí zajímavou biografickou kompozici utvořenou ze střípků kabaretních začátků se skupinou Schlabarett a koprodukčních filmů s hereckým kolegou Josefem Haderem (Freizeitmesse, Indien) a ústřižků z oceňovaného čísla Fremd, které dohromady mapují jeho vlastní a možná i fiktivní životní cestu, ve které má nezastupitelné místo černý humor a sebeironie.

 

Jeho program s názvem bisjetzt-solo aneb kousek ze života Alfreda Dorfera není tudíž jen pouhou obvyklou biografií s uvedením toho nejlepšího, co se v jeho životě událo, nýbrž pro něho typickou nezávislou inscenací plnou radostného nihilismu. Cílevědomé hledání stop vášnivého vizionáře, člověka neustále kladoucího dotazy, symfonika myšlenek a slovních her, které lehce vybízí k zamyšlení. V zkratce lze uvést hodnocení tvorby Dorfera uveřejněné v deníku Süddeutsche Zeitung: „Je nejvšestrannějším talentem mezi německy mluvícími kolegy.“

 

Představení je v německém jazyce.

THIS SHOW IS SOLD OUT | TOTO PŘEDSTAVENÍ JE VYPRODÁNO | DIESE VORSTELLUNG IST AUSVERKAUFT