John Gordillo & přátelé

Performances in English
11 Nov 2016
23:30 - 01:00
Kino Mat
Anglicky english_ico
VSTUP ZDARMA
john gordillo
yianni agisilaou

John Gordillo & přátelé

Yianni v roli moderátora podrobí své improvizační umění zkoušce před diváky a připraví pódium pro vystoupení Russel Hickse, Naomi Hefter a Johna Grodilla. Přesně tak, jak se sluší a patří od profesionálního moderátora.

 

Úvodní pásmo: Russel Hicks je jedním z nejpopulárnějších komiků v USA. Americký časopis Stand UP Talk ho zařadil mezi šestici nejzajímavějších komiků, které si v L. A. nemůžete nechat ujít. Uvidíme, jak bude bodovat u pražského publika!

 

Střední pásmo: Naomi Hefter není jen holka odvedle, které svěříte děti na hlídání. Těšit se můžete na čistou ženskou energii a humor na hranici vtipu a absurdit v podání Naomi.

 

Hlavní pásmo: John Grodillo je přirozeně inteligentní a neuvěřitelně vtipný. Co na něj říkáte? Britský Guardian hodnotila Johna takto: „Gordillo pro sebe našel perfektní skulinku jako provokatér a existencionalista. Ve vtipném dialogu s diváky pokládá odvážné dotazy na osobní a společenský život, čímž strčí do kapsy všechny mladé talenty.“

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Umělci vystupují s jiným vystoupením než v jejich úterní show s názvem Throwback Thursday aneb Vzpomínkový čtvrtek.

 

Představení je v anglickém jazyce.

THIS SHOW IS SOLD OUT | TOTO PŘEDSTAVENÍ JE VYPRODÁNO | DIESE VORSTELLUNG IST AUSVERKAUFT