Jsme to zase my

Performance in German

Jsme to zase my

Ten, kdo zná polovinu nového spolku Lach & Schießgesellschaft, tedy Sebastiana Rügera a Franka Smilgiese, kteří vešli ve známost jako kabaretní duo Ulan & Bator, již s radostí vyhlíží kombinaci velice zábavného fantazírování s pokřiveným pohledem na svět s politickým nádechem, který je typický pro mnichovský soubor Lach & Schießgesellschaft.

 

Caroline Ebner pak přispívá k dílu svými neméně inteligentně zamotanými asociacemi, kterými perfektně doplňuje kabaretní a místy až absurdní pohled na svět. Již mnoho významných kabaretních spolků se mohlo pyšnit tím, že Caroline Ebner byla v jejich angažmá. Nyní našla Caroline konečně soubor svého srdce, ten jediný a pravý!!

 

Kabaretní soubor doplňuje Norbert Bürger, vystudovaný kytarista, skladatel a komik, který udává celému ansámblu tempo a zvedá jako erudovaný sbormistr satirickou morálku. V deníku Allgemeine Zeitung se po premiéře představení objevil tento komentář: „Jeho hudební dílka působí ve spojení s kritikou současných událostí velice harmonicky.“.

 

Všichni čtyři kabaretiéři uštědřují se vztyčeným ukazováčkem každému chytrolínovi výchovnou lekci, při které jde selský rozum v pozdně kapitalistické éře stranou. Skauti nově vzniklého kabaretního souboru Lach & Schießgesellschaft nabízí velice originální spleť myšlenek a asociací, daleko od souhlasného pokyvování, politických parodií objasňujících současný politický mikrokosmos. Ve volně na sebe navazujících scénkách budete pátrat po identitě, a to jak po evropské identitě, tak po Vaší osobní identitě na internetu či ve společnosti. Politika se totiž prolíná do všech oblastí veřejného i osobního života. Promítá se do otázek gentrifikace, krizového stavu v pečovatelské sféře a vkrádá se i do Vašeho života a ovlivňuje Vaše rozhodnutí, jaké si koupíte oblečení, kde budete bydlet nebo kam pojedete k moři na dovolenou. A když jde o Vaše soukromí, tak to bude určitě zábava!

 

A kromě toho je tu ještě ten neuvěřitelný vtip …. Ale ten neprozradíme!

 

Představení je v německém jazyce.

THIS SHOW IS SOLD OUT | TOTO PŘEDSTAVENÍ JE VYPRODÁNO | DIESE VORSTELLUNG IST AUSVERKAUFT