To nejlepší od Larse Reichowa

Performances in German
10 Nov 2016
19:00 - 22:30
Německé Velvyslanectví
Německy german
TOTO PŘEDSTAVENÍ JE VYPRODÁNO
lars reichow

To nejlepší od Larse Reichowa

To nejlepší! Kaberetista. Muzikant. Zpěvák. A také svalnatý klavírista.
Lars Reichow, úspěšný rozhlasový a televizní moderátor, kabaretista a bavič, je znám svým inteligentním, vtipným programem, ve kterém si nebere s nikým servítky. Za svou tvorbu již obdržel více než 10 kabaretních ocenění. Mimo jiné je nositelem renomované ceny pro německé umělce z malé scény, dále kulturní ceny Severního Porýní-Vestfálska nebo Berlínskou cenou pro kabaretní umělce.

 

To nejlepší je průřez z tvorby za uplynulé období vhodně doplněné mixem z politického kabaretu, šansonů a kabaretních písní. Reichow zpívá o ženách a hovoří otevřeně o jejich posedlosti vše dekorovat. V baladě nesoucí název Člověk (originální název Der Mensch) pak citlivě tématizuje obavy o živočišný druh pocházejí z opic, v čísle Sedací pytel (originální název: Sitzsack) si zase bere na paškál svého syna a v čísle Důchodci (originální název: Rentner) popisuje sladký život bohatých seniorů. Proč se královna dívá stále tak nevesele? Proč je pro Němce tak snadné si neustále stěžovat? Proč se vyplatí mít u sebe v pekárně věrnostní kartu? Kdo si ještě pamatuje zamilovaný duet „Je t’aime“? Kdo vyhrál ve sportce?

 

Lars Reichow je označován za nejvšestrannějšího umělce na stand-up comedy scéně. Je skutečně radost vidět jeho vystoupení na televizních obrazovkách, nebo poslouchat jeho pořady v rádiu. A co teprve být divákem a zažít naživo jeho vystoupení, to je teprve zážitek!

 

Reichow je přátelský, vtipný a vnímavý. Ovšem pozor, jeho jazyk je ostrý jako břitva. Obezřetně, avšak bez soucitu rozebere každého až do morku kostí. Láska, šílenství a chuť bavit se! Duryňský deník Thüringer Allgemeine Zeitung komentoval jeho představení slovy „Večer světové třídy s magickou hvězdou!“

 

THIS SHOW IS SOLD OUT | TOTO PŘEDSTAVENÍ JE VYPRODÁNO | DIESE VORSTELLUNG IST AUSVERKAUFT